niedziela, 30 października 2011

Orzeł Malbork - TPS Rumia 0:3!

Seria zwycięstw rumskich juniorek nadal trwa. Tym razem zawodniczki TPS-u pozostawiły w pokonanym polu zespół Orła Malbork i było to piąte zwycięstwo rumianek z rzędu. Pierwsze dwa sety meczu w Malborku były niezwykle wyrównane, a o losach setów decydowały końcówki, które lepiej rozgrywały siatkarki z Rumi wygrywając dwa pierwsze sety do 22 pkt. Trzeci set nie był już tak wyrównany i zaczął się od pewnego prowadzenia TPS-u 2:8. Przy takim stanie próbując ratować wynik o czas poprosił trener gospodyń Jarosław Goździewicz. Czas ani dalsze zmiany personalne jednak nic nie dały drużynie byłego trenera zespołów młodzieżowych TPS-u. TPS wygrał ostatniego seta do 14 i zanotował na swoje konto do ligowej tabeli kolejne dwa cenne oczka. Warto dodać, że na meczu były obecne dwie byłe zawodniczki TPS-u Aleksandra Goździewicz obecnie siatkarka Budowlanych Toruń, a także Ewelina Mikołajewska zawodniczka też Budowlanych ale tych z Łodzi, która jest wychowanką zespołu Orła. W Malborku pojawili się także kibice z Rumi, którzy wspierali swoim dopingiem trójkolorową drużynę przez cały mecz. Relacja kibicowska niebawem zostanie zamieszczona na stronie.
Jutro na hali MOSiR swój mecz ligowy rozegra zespół kadetek TPS-u, a przeciwnikiem zespołu będzie Orzeł II Malbork. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 11:00.

Orzeł Malbork - TPS Rumia 0:3 (22:25, 22:25, 14:25)

Strona Kibiców: Czy mógłbym prosić o krótki komentarz pomeczowy?
Trener Patryk Michna: Z tych meczy, które dotychczas rozegraliśmy przeciwnik najbardziej wymagający ale też bardzo cieszy nas fakt, że dziewczyny stanęły na wysokości zadania i praktycznie cała siódemka zagrała na wysokim poziomie.
SK: Czy moglibyśmy dowiedzieć się kiedy swój najbliższy mecz będą rozgrywały kadetki i juniorki?
PM: Kadetki swój najbliższy mecz rozgrywają jutro w Rumi o 11:00 z Orłem Malbork ale to jest drugi zespół. Najbliższy mecz juniorek za tydzień z Gedanią Gdańsk. Godzina meczu jest jeszcze nieznana.
SK:Dziękuje za rozmowę.