poniedziałek, 12 grudnia 2011

Komentarze pomeczowe

Udało się dzisiaj wygrać z przeciwnikiem nie ukrywającym aspiracji dotyczących awansu do 2 ligi. Zwycięstwo 3:0, bez straty seta, lecz z pewnością nie możemy powiedzieć, iż ten mecz należał do najłatwiejszych.
W drodze na mecz doskonale zdawaliśmy sobie sprawę z tego, iż będzie to niezwykle trudny pojedynek, a samo spotkanie będzie bardzo zacięte. Mimo tego myślę, że dziewczyny udźwignęły cały ten ciężar: wygrały to spotkanie 3 setach, ale trzeba podkreślić iż były to trzy sety ciężkiej walki. Komplet punktów jedzie z nami do Rumi i bardzo nas to cieszy.
Pierwszą rundę rozgrywek trzeciej ligi zakończyliśmy z maksymalnym dorobkiem 12 punktów, z 4 wygranymi meczami, ze stratą jedynie dwóch setów.  Chyba możemy być zadowoleni?
Po dzisiejszym spotkaniu zrobiliśmy dopiero pierwszy mały kroczek w kierunku awansu do 2 ligi, lecz zostały nam jeszcze trzy, a mianowicie: wygranie drugiej rundy oraz zwycięstwa w turnieju półfinałowym oraz finałowym, więc droga jeszcze przed nami bardzo daleka. Fakt faktem bardzo nas cieszy ta maksymalna możliwa ilość punktów, która widnieje na naszym koncie i mamy nadzieję, że po drugiej rundzie będziemy mogli być równie mocno zadowoleni jak po tym wyjazdowym spotkaniu.
Dziękuję.
Dziękuję.

Trener: Patryk Michna

Pokonałyście dzisiaj przeciwnika, który nie ukrywa, iż w tym sezonie ich zasadniczym założeniem jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Mecz zakończył się wynikiem 3:0, lecz zwycięstwo nie przyszło łatwo.
Rzeczywiście udało nam się wygrać 3:0, lecz był to najtrudniejszy, ale chyba i najrówniejszy oraz najciekawszy mecz w naszym wykonaniu w bieżących rozgrywkach. Zakończyłyśmy pierwszą rundę z 4 wygranymi na koncie i bardzo się z tego cieszymy.
Następne ligowe spotkanie rozegrane zostanie dopiero za miesiąc; czy w tym czasie odbywać się będą normalne treningi, czy planowane są jakieś sparingi?
Najprawdopodobniej w przerwie świątecznej weźmiemy udział w turnieju, aby nie wypaść z tego złapanego już rytmu meczowego, a jednocześnie na treningach dalej będziemy przygotowywać się do rundy rewanżowej.
Drogę na wyjazdowy mecz w Stężycy przemierzyła za Wami dość spora grupa kibiców z Rumi.
Jesteśmy pod sporym wrażeniem, że tak dużo kibiców przyjechało do Stężycy by nas wspierać; doping był naprawdę bardzo fajny i cieszymy się z tego, że towarzyszą nam na meczach.
Hala dzisiejszego dnia wypełniła się niemal do ostatniego miejsca, frekwencja jak na 3 ligę bardzo wysoka, czy miało to dla Was znaczenie, że aż tyle osób śledzi na żywo wasze poczynania?
Ja osobiście skupiałam się głównie na boisku i grze; słyszałam tylko doping TPS-u i to było dla mnie w tym momencie najważniejsze.